Připusťme si, že již nejsme úplně nejmladší. A teď mluvím hlavně k mužům. Protože když jsme mladí, prostě nemyslíme na to, že jednou se mladí cítit přestaneme. A proč vlastně? No asi protože přirozeně podléháme procesu stárnutí. A je to zcela přirozená věc a nedá se jí nijak předejít anebo to nějak zpomalit. I když můžeme si namítat, že skoro každá druhá reklama nám přeci bude tvrdit opak. Všude se přeci tvrdí, že je možné zabránit stárnutí. Ano možná se d zpomalit její proces na vašem vnějším vzhledu. Ale co uděláte při prvních příznacích, které se budou projevovat na vašem tělo přímo? A to zejména když se bude jednat o vaše zdraví?

bylinky

Taky se ho budete snažit potlačit anebo zpomalit? Je to vůbec možné? A je to vůbec účinné? No, pokud se jedná o stárnutí u mužů je to zcela odlišné od žen. Muži určitě nebudou řešit, jestli se jim na obličeji objevila nějaká nová vráska a nebo se nebudou chtít přebarvit pokud se jim objeví na hlavě další bílý vlas. Muži ale řeší projevy stárnutí jako je snížená ranní erekce nebo snížená chuť na pohlavní styk. A v neposlední řadě si muži uvědomují, že stárnou, když se jim začne projevovat nedostatek testosteronu. V tu chvíli jsou muži na pozoru. Ovšem je to zase zcela přirozená věc, která se stává. Ale není dáno, že pokud vám vaše hladina testosteronu klesne, že je to tak již napořád. Není tomu tak. A dá se tomu pomoci buď chemickou nebo přírodní cestou. Hodně známá a velice účinná bylinka na zvýšení testosteronu je Pískavice neboli Řecké seno.

bylinky

Tyto semena jsou velice tvrdá a pokud byste je takto chtěli konzumovat budou velmi hořká. Takže můžete vyzkoušet její tablety anebo prášek. Pomůže vám také snížit hladinu cukru v krvi a velmi vám povzbudí vaše libido. A dále tu máme Korejský ženšen. To je zázrak sám osobě. Pomáhá také s problémem, kde se potýkáte se sníženým počtem spermií. Škornice Šípolistá ta obsahuje látku, která se nazývá icariin, která se používá k léčbě erektilní dysfunkce. A v čínské medicíně se používá jako afrodiziakum právě na potíže s potencí. Takže nevěšte hlavu a zkuste využít nějakou tady uvedenou bylinku.

Back to Top