V počáteční fázi zamilovanosti má muž, ale i žena většinou růžové brýle, a některé nedostatky buď opravdu nevidí, nebo nechce vidět, také na každé setkání se každý pečlivě připravuje, takže se dá říci, že jen tak nevíme, jaký náš protějšek vlastně ve skutečnosti je. Když přijde společné soužití nebo svatba, nastává situace trochu jiná, a i když budou některé věci muže možná přivádět téměř k šílenství, přesto Vám o nich neřekne, i když někteří muži, dají se považovat za neomalené, by Vám je řekli, jaké to jsou?
láska k těhotné
1) Muži v první řadě upřednostňují ženy, které mají rády jídlo stejně jako oni, pokud na začátku vztahu si v restauraci objednáváte jen salát, může to brát, že se před ním nechcete „cpát“, ale pokud spolu začnete žít, čekají Vás společné snídaně, obědy i večeře, a pokud jste věčná dietářka, a budete stále jen uzobávat salát, líbit se mu to moc nebude, přesto Vám z taktnosti k tomu nic neřekne, ale věřte, že když si s mužem dáte k obědu řízek se salátem, bude šťastný, spíš než se omezovat v jídle, budete muset přidat na pohybu.

2) Nikdy Vám muž neřekne pravdu, s kolika ženami spal před Vámi, za prvé pokud jich měl muž málo, nechce před Vámi vypadat jako nezkušený zajíček, pokud jich bylo víc, nechce, abyste si o něm myslela, že je přelétavý ptáček, tudíž s tímhle se smiřte, že v tomhle Vám muž nikdy neřekne pravdu, a uděláte dobře, když to uděláte stejně, pro muže je podle průzkumů přijatelné, pokud jim řeknete číslo v rozmezí 3-6.

3) Při společném soužití také nastává spousta domácích povinností, které se musí skloubit s prací, jako je uvařit, uklidit, nakoupit apod., při tom všem spousta žen o sebe tak trošku přestává dbát tolik jako dřív, přitom při randění jí muž viděl vždy perfektně upravenou a dobře naladěnou. On Vám ale milé dámy stejně neřekne – dřív jsi o sebe dbala víc, a to proto, že nechce, aby Vám to bylo líto, a také proto, že byste mu předhodila, proč na to nemáte tolik času, a hlavně, část povinností byste mohla přenechat jim, abyste si na to čas našla, a oni by tím pádem neměli tolik času na své koníčky.
svatební šaty
4) Moje maminka dělá svíčkovou jinak a lépe – tuhle větu uslyšíte maximálně od muže „mamánka“, jinak Vám jí muž také nikdy neřekne, pokud spolu začínáte žít a Vy neumíte ze začátku vařit vůbec, ví, že se hodně snažíte, takže jí bez řečí sní i s knedlíky, které by se daly přirovnat k tenisovým míčkům, a bude doufat, že se vařit naučíte.

5/5 - (1 vote)
Posted in: Nezařazené.
Back to Top