Je pro vás bílý plášť noční můrou? A tento strach nemůžete nijak zastavit? S námi ano, protože u nás se pacienti opravdu ničeho nebojí a to ani doktorů! V dnešní době je mnoho lidí kteří mají strach z bílých plášťů. Ano a tím myslíme konkrétně návštěvu u zubaře. Kdo se jako malý nebál právě k tomuto lékaři chodit i jen na pravidelné prohlídky? Myslíme si, že si tímto stavem prošel opravdu každý z nás. Ale my vám dnes představíme naší kliniku do které chodí rádi děti, ale také dospělí jedinci. Proč si vlastně přidělávat zbytečné starosti něčím, když už tato doba je plná shonu a stresu?

zuby

Pokud s námi nyní souhlasíte tak zajisté oceníte zubaře, který provede bezbolestný zákrok. Naše bezbolestné ošetření zubů praha vám pomůže překonat veškeré obavy, které jste do dnešního dne měli. Dobrou značku propaguje dobrá reklama a vás přece musejí vaše krásné a zdravé zuby. O chrup je potřeba pečovat celý život, protože denně koušeme, pijeme různé nápoje, ale často si také zapomínáme z lenosti čistit správně zuby. A pak to dopadne tak, že sedíte opět zase po několika měsících v ordinaci. Pokud už k takovému zákroku musí dojít tak přece bez bolesti, ano nejsme již ve středověku.

zubař

Ale máme i více specializací jako je například chirurgická nebo také terapeutická a další. A co taková dentální hygiena? Ano i s ní se vám daleko zlepší váš chrup, protože vám bude odstraněn všechen zubní plak, který napomáhá k tvorbě zubního plaku. Ale také budete mít o několik odstínů světlejší zuby bez zbytečného bělení, které také není moc dobré. Sídlíme nejen v Praze, ale také v Mělníku, Hornicích nad Labem a Horních Podčaplech. Na našich stránkách také najdete přehledný ceník našich jednotlivých úkonů a sami si tedy můžete rozhodnout jaký bude tedy chtít. Pokud preferujete Praha 10 tak si můžete ještě dnes prohlédnout náš tým, který se vám bude věnovat. Můžete si o naší klinice také na našich stránkách přečíst podrobnější informace, které určitě ocení každý z vás.

Back to Top