Slyšeli jste už někdy o hypotéce bez registru? Já ano. A musím říct že, je to docela výhodná hypotéka. Jenom si to vemte, že náš finanční trh je naprosto přehlcený nějakým hypotékami anebo jinými finančními službami. Já jsem taky jednou byla v té situaci, kdy jsem měla kupovat byt a potřebovala jsem zaplatit nemalé peníze. Měla jsem si ho rozpůlit ještě se sestrou. Ovšem jak jsme byly pohádané, tak jsme se nemohly dohodnout. Nakonec to za nás musela rozhodnout maminka. Ta nám řekla, že jedna z nás si byt nechá a tu druhou vyplatí půlkou.

Koupě bytu je někdy snadná.

Ale to dopadlo tak, že ani jedna jsme na hypotéku neměli. A tak jsme se tedy rozhodly, že byt tedy budeme muset prodat. Nepomohla nám k tomu ani hypotéka bez registru. I když je, jak je známo, lehce dostupná, tak nám to nevyšlo finančně. A tak to došlo nakonec tak, že jsme byt prostě prodaly a peníze jsme se rozpůlily. Jinak to prostě udělat nešlo. Mrzelo mě, že jsme musely prodat rodný dům, na kterém jsem si zakládala a měla jsme k němu velmi silný citový vztah. Potom to pokračovalo tak, že jsem si našla přítele. A s přítelem jsme si chtěli pořídit vlastní byt.

Hypotéky jsou populární.

Naštěstí nám už ale hypotéku bez registru dali, protože jsme byli na to s přítelem dva, který měl opravdu perfektní plat, tak nebyl problém, aby nám hypotéku bez registru dali. A dali nám ji v plné výši. Takže opravdu víc jsem si přát nemohla. Nyní už celé dva roky bydlíme v koupeném bytě, který je v našem vlastnictví. A já jsem opravdu šťastná. Hypotéka bez registru je naprosto lehce dostupná a taky má skvělé úroky, takže se to vyplatí jistě každému. Zkuste se zeptat jakékoliv banky na hypotéku bez registru a uvidíte sami. Myslím si, že s hypotéky bez registru jsou prima a budete spokojení a budete rádi, že jste to vůbec zkusili. Takže se nebojte a zkuste se třeba jen zeptat.

Back to Top