Hledáte možnost, jak si zajistit vlastní bydlení? Raději bydlíte v době než v bytě? Chtěli byste vlastní dům? Pořád toužíte po klidu, zahrádce a odpočinku na vlastním pozemku? Mít vlastní pozemek je velká výhoda. Můžete zahradničit, můžete si sadit zeleninu a pěstovat ovoce. Zahrada je vhodná k odpočinku i pro volnočasové aktivity. Jenomže jak si pořídit vlastní bydlení, když všechno tolik stojí?

Finanční náročnost vlastního bydlení rozhodně nepodceňujeme. Pořídit si vlastní bydlení je pro mnohé z nás velice obtížné. Kvůli půjčkám na několik milionů se zadlužíme třeba i na doživotí, takže jak na to vyzrát? Co takhle mobilní dům?

pohled z okna

Typ domu Lavaro House A Lavarohouse pořídíte za velice nízkou cenu. Základní verze se dá pořídit již něco málo přes milion a to je plně vybavený, takže zde máte vše, co potřebujete.

Díky tomu si můžete pořídit vlastní bydlení za nízkou cenu.

Objekt můžete využít jako chatku nebo jako celoroční ubytování.

Je možné zvolit i přechodné bydlení. Mnohým lidem se však v tomto obydlí zalíbí natolik, že v něm zůstanou dokonce natrvalo, protože co víc potřebujete, když si zvyknete na malé, příjemné a útulné bydlení, jen těžko se Vám chce volit něco jiného, když zde máte vše, co potřebujete.

Jedná se o hezké a útulné bydlení. Velkým přínosem jsou i nízké náklady na bydlení. Nemusíte přeci tolik utrácet za nájmy a energie. Ušetřené penízky jistě utratíte daleko lépe, třeba za krásnou dovolenou, zážitky, relaxaci, výlety, nebo si pořídíte nové potřeby pro Váš oblíbený sport či nové auto, nebo cokoliv jiného.

dům voda

Objekt je celoroční, takže v něm můžete bydlet natrvalo, jako v běžném domě. Je zateplený speciální vrstvou, takže máte jistotu tepla i v zimě, 130mm kvalitní izolační vrstvy se o to rozhodně postará. V domě jsou přímotopy a celý objekt má praktické venkovní rolety.

Pohled z venku je velice příjemný, fasáda je ze Kerrafrontu. Objekt je celý kompletně vybavený, takže zde najdete postele, skříně, pohovku, v kuchyni moderní spotřebiče, indukční sklokeramickou desku, ledničku, myčku, digestoř. V koupelně je sprchový kout, wc, umyvadlo, bojler, pračka. Dokonce v domě najdete i sítě proti hmyzu, což je velice praktické určitě moc dobře víte, že to využijete.

Back to Top