Během posledního 1,5 roku – během takzvané „doby covidové“, přišlo o svou práci mnoho lidí. Jak zaměstnanci, tak OSVČ a někteří podnikatelé museli pozastavit či dokonce ukončit svou činnost. Jenomže po letošních dovolených se práce ve všech oborech opět naplno rozběhla, a tak přišel čas buď začít znovu podnikat, anebo si hledat práci jako zaměstnanec. Ti z vás, kteří žijete v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí, to nebudete mít příliš těžké. Nabídka pracovních míst v různých oborech a na různých pozicích je bohatá, takže se budete moci nechat opět zaměstnat a zvýšit si tak svůj životní standard.

Podpis pracovní smlouvy

Nabídka práce v Uherském Hradišti Hit práce na stránkách této společnosti můžete průběžně sledovat pohyb pracovních míst a vybrat si podle svého vzdělání, možností a potřeb. A nejen sledovat; můžete si zapnout i „hlídacího psa“ a ten vás upozorní, když se objeví nabídky podle vašeho zadání. A nemusí to být jen trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou, ale třeba jen brigáda. Všechny informace získáte rychle a pohodlně na jednom místě.

Podle statistiky Hit práce je v současnosti (listopad 2021) 518 aktuálních nabídek na pracovní místa v uvedeném regionu. A to každý den nové nabídky přibývají. Ale pozor – zájemců je hodně, a proto neváhejte, abyste právě o tu „svou“ pracovní pozici nepřišli jen proto, že jste příliš dlouho otáleli.

Dělník v provozu

Nejvíce pracovních nabídek přináší firmy Amikov, s.r.o., AC Jobs, s.r.o. a ManpowerGroup, s.r.o. Ale ani města v okolí s pracovními místy nezaostávají – v Uherském Brodě je jich aktuálně více než 200, ve Veselí nad Moravou 95 a v Napajedlích přes 400. Zastoupeny jsou v nich pozice jako řidiči osobních i nákladních vozidel, skladníci a pracovníci logistiky, dělníci všeobecně, prodavačky, řemeslníci všeho druhu, technici, obchodní manažeři, pracovníci v administrativě, účetní, a mnoho dalších profesí.

Back to Top