Žijete v souladu s přírodou? Milujete zdravý životní styl, sportujete a konzumujete nejraději přírodní produkty v bio kvalitě? Potom bychom pro vás měli zajímavou nabídku internetového obchodu Koldokol, který je zdravými potravinami a nápoji doslova nabitý. Projděte si stránky toho obchodu a navštivte třeba sekci zdravý špajz, zjistíte, že zde můžete koupit třeba Bio těstoviny z celozrnné mouky, medy, ale také třtinové cukry.

mátová limonáda

Pro ty co rádi mlsají jsou v nabídce zdravé tyčinky a sušenky.

Povidla, džemy a pyré se také mohou pochlubit svojí vysokou kvalitou, jelikož jsou zpracovány z produktů ekologického zemědělství.

Prostě mlsné jazýčky si zde přijdou na své.

A což teprve uvařit si čajík? Bylinný, nebo ovocný? Jak je libo? Nebo vyzkoušet některý z úžasných bio sirupů, které jsou vyrobeny z ovoce, které je opravdu produktem ekologického zemědělství? V nabídce jsou i úžasné limonády. Takovou domácí limonádu jste určitě ještě nikdy neměli možnost ochutnat. Třeba mátová limonáda je naprosto dokonalá díky mátě, té bylince, která úžasně voní a chutná, je spojená s létem a osvěžujícími nápoji, kam se přidává. Nyní je v nabídce domácí mátová limonáda, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

limonáda

Vychlazená mátová limonáda s plátkem citrónu svojí chutí a jemnou perlivostí přinese osvěžení, navíc díky účinkům máty podpoří dobrou funkci vašeho trávicího systému. Je vyrobena louhováním máty peprné s přidáním Bio citrónové šťávy a Bio řepného cukru a oxidu uhličitého. Je šetrně pasterizovaná a nefiltrovaná. Pokud byste v limonádě zaznamenali kal, nemusíte se obávat, kal není na závadu. Přinesli jsme jen malou ukázku všech nabízených produktů, sortiment je pochopitelně mnohem bohatší, stačí si udělat večer chvilku, sednout si k počítači a otevřít si stránky internetového obchodu v klidu domova vybírat ty nejlepší produkty pro vás.

Back to Top