Krásné a rozmanité dekorace jako je proutěný věnec do domácnosti dnes najdete ve spoustě obchodů, nebo si je můžete nechat vyrobit přímo na míru. Živí se tím poměrně dost lidí a určitě budou mít radost, když budou mít dostatek zakázek, aby se svým hobby uživili. Pokud nechcete za dekorace utrácet, pak si je klidně můžete vytvořit doma. Bude vás to stát sice trochu úsilí ale o to méně peněz.

dekorace přírodní.jpg

  1. Dekorace do interiéru

V interiéru může být velké množství dekorací. Budou se lišit domov od domova dle vašeho stylu, typu nábytku i celkového dojmu vašeho bydlení. Dekorace můžete umístit v podstatě kamkoli. Na jídelní stůl, na komody, poličky, obývákovou stěnu, parapety… Na stůl volte třeba květiny, ať už živé, či stylové umělé. Květiny totiž oživí každý stůl a udělají vám radost kdykoli. Z ostatních dekorací klidně můžete volit svíčky, dekorační svícny či třeba rámečky s fotografiemi. Pokud máte v interiéru květiny, můžete je ozdobit stylovými zápichy, které je krásně doplní.

podzimní dekorace.jpg

  1. Dekorace do exteriéru

Exteriérové dekorace jsou velice oblíbené, především proto, že vám vkusně ozdobí dům či byt z venku. Umístit je můžete dle vlastní potřeby a přání na dveře, parapety či okna. V případě domu můžete ozdobit klidně i jeho okolí, třeba okolní stromy. Exteriérové dekorace vypadají krásně a většinou se mění dle ročního období a dle toho, jaké svátky se zrovna blíží. Nejvíce dekorací v exteriérech je k vidění v okolí Vánoc a Velikonoc. Na dveře můžete použít jakýkoli věnec – třeba proutěné věnce s květinami, či jinými dekoracemi dle období působí opravdu krásně. Ten se vyrábí poměrně jednoduše, na podklad nalepíte dekorace, podle toho, jak se vám líbí, a máte hotovo.
Pokud se chcete do tvorby dekorací pustit sami a nemáte příliš moc financí, pak se zaměřte spíše na ty přírodní dekorace, které si můžete opatřit klidně v přírodě a zadarmo.

4/5 - (1 vote)
Back to Top