Zkoušeli jste už desítky nejrůznějších „ověřených“ diet, ale stále bez úspěchu? Setkali jste se s jojo efektem, který vás dostal tam, kde jste začínali? Dejte stop neefektivnímu hubnutí a pusťte se do toho jinak, lépe! Zapomeňte na nesmyslné dietní postupy a stravujte se tak, jak je přirozené. Řešením je ketogenní dieta, která je založena nikoliv na planých slibech, nýbrž na fyziologických faktech.
žena v teplákách.jpg
Ketogenní stravování je založeno na stavu zvaném ketóza. Do té se dostanete tak, že maximálně snížíte množství konzumovaných sacharidů a tuků. Je to nebezpečné? V žádném případě, tento stav je pro člověka přirozený a má dlouhou historii. Dále se možná ptáte, v čem je tento stav tak unikátní a proč byste se vůbec měli snažit jej dosáhnout? Je to prosté – jakmile se dostanete do ketózy, vaše tělo začne brát energii nikoliv ze sacharidů, ale z tuků, respektive z tukových zásob, se kterými léta marně bojujete. Je to tedy opravdu jednoduché, stačí přeprogramovat své tělo a začít efektivně hubnout.

Bez nekonečného vaření

Určitě vás potěší to, že nebudete muset trávit dlouhé hodiny v kuchyni a vyvařovat nejrůznější pokrmy. Můžete si vše jednoduše objednat v pytlících a pouze ohřívat. Toto rozhodnutí má spoustu výhod:

Nebudete muset trávit hodiny v kuchyni přípravou jídel
– Nebudete muset vymýšlet pokrmy, které uvaříte, žádné vymýšlení jídelníčků
– Budete mít jistotu, že to děláte správně, pytlíčky s jídlem totiž splňují vše potřebné
Ušetříte svůj čas, ale i peněženku – žádné nákupy, žádné pokušení
pět pokrmů.jpg

Řekněte svým kilům navíc konečně dost

Ketogenní dieta není žádným zázrakem, je to pouze cesta, která je založená na faktech a jistých výsledcích, nikoliv na planých slibech, které nelze splnit. Pokud tedy chcete hubnout, a přitom nehladovět a vychutnávat si dobré jídlo, toto je řešením. Sami po pár dnech poznáte, že je to ta správná cesta, kila půjdou dolů a vy se budete cítit jak po fyzické, tak po psychické stránce zkrátka skvěle.

Back to Top