Zásobování lékáren je, obzvláště v dnešní době, nelehký úkol. Udržování plných skladů nejen lékáren, ale také nemocnic, odborných a specializovaných klinik, státních zdravotnických zařízení a nebo výzkumných ústavů, je velmi důležité poslání, které každému z nás může zachránit i život. Málokoho ovšem napadá otázka, kdo má na starosti právě onu distribuci léčiv či zdravotnických pomůcek.

léčiva

Nejen o distribuci, ale také o registraci, propagaci, rozvoz a brzy i o samotnou výrobu léčiv se starají distributoři léčiv z Techno Life. Kompletní servis se zajištěním logistiky, do kterého je zahrnuta také registrace léčiv a lékařských pomůcek, Vám navíc dává možnost úhrady ze zdravotního pojištění. Jedná se o spolupracemi ověřenou, farmaceutickou společnost, jejíž struktura je postavena na čestnosti, důvěře a především slušnosti ke každému zákazníkovi či partnerovi. Dále se účastní na mnoha vývojích a již brzy na trh uvedou vlastní proukty. Jejich vlastní logistická síť – TLCargo a. s. – Vám zajistí včasné dodání Vaší objednávky. Společnost, mimo jiné, také zaručuje flexibilitu, kvalitu a efektivitu práce.

lékařské pomůcky

Jelikož se jedná o společnost, která splňuje veškeré podmínky stanovené zákonem, stala se kvalifikovaným dodavatelem. Záruka kontroly každé šarže (z důvodu padělání léčiv), spolupráce pouze s certifikovanými partnery, kontrolované sklady, nebo opakované školení profesionálů, to vše může být důkazem či známkou kvalitního a profesionálního dodavatele. Jejich služeb, ať už se jedná o výrobu, distribuci, dovoz či registraci, využívá nejen Česká Republika, ale také mnoho dalších zemí Evropy. Mimo lékařské pomůcky, například rukavice, stříkačky či chirurgické pláště, nabízejí především různá léčiva. Jejich široké spektrum nabízených produktů zahrnuje tablety, tobolky, sirupy, suspenze, lékařské ampule, granule či různé lahvičky apod. Specializují se především na oblasti antibiotik, onkologie či antivirotik. Mezi mnoho dalších oblastí spadá také kardiovaskulární systém, tuberkulóza, hepatitida, duševní poruchy a diabetes.

Back to Top