I kdyby se lidé snažili sebevíc, ne vždy mají to štěstí, že mají dostatek peněz. Protože se tyto ne vždy podaří vydělat v takovém množství, aby tyto stačily k uhrazení všeho, co je uhradit třeba, a pak zákonitě někde chybějí. A zatímco se dá někdy podobná nouze zvládnout úspornými opatřeními nebo využitím svých úspor z dřívějška, někdy tomu tak není, protože se zkrátka nedá ušetřit na nezbytných výdajích a naspořeno také mnozí z nás nemají.

A co si počít ve chvílích, kdy už je něčí finanční situace pod psa, kdy už tento vážně neví, jak to do další výplaty zvládne? Vlastně je tu ještě jedno zdánlivě docela jednoduché řešení. Takový dočasný nedostatek finančních prostředků se dá zvládnout i tak, že se vezme půjčka.

čas jsou peníze

Proč označuji toto řešení jako docela jednoduché? Vždyť se přece zdá, že je tu ono slovo ‚docela‘ navíc, že je to vlastně snadné. Člověk osloví nějakou banku, ta mu peníze půjčí a je to.

Ono to totiž zase až takto prosté není. Teoreticky to tak sice funguje, jenže v praxi je to mnohdy jinak. A sice proto, že je tu ještě jedna zásadní okolnost. A sice ta, že než banka půjčí, požaduje prokázání bonity každého žadatele. To znamená, že tento musí doložit dost vysoké příjmy, absenci exekucí a záznamů v registrech dlužníků a nejednou i další přednosti. A když se to nepodaří doložit, je po nadějích.

eura pětistovky

A je dobře, že ani tehdy ještě není ztraceno vše. Jsou tu totiž naštěstí i nebankovní společnosti, jež jsou daleko příznivěji nakloněny potřebám těch, kdo se ocitli v nezáviděníhodné finanční situaci. A proto se dá vzít u takové nebankovní společnosti hypotéka bez dokládání příjmů Hypotéky bez registru, jež je daleko dostupnější než bankovní půjčky. U takové hypotéky se totiž doloží jenom schopnost splácet, dá se nemovitost do zástavy a je to.

Díky nebankovním hypotékám tedy mají šanci zvládnout to všichni z nás. I když potřebují hodně peněz na dlouhou dobu splácení.

3.5/5 - (2 votes)
Back to Top