Všechno v dnešní době není jenom o internetu! Ano, děláme na něm spoustu věcí, je to pro mnohé z nás zdrojem obživy. Ovšem i v dnešní digitální době je místo nejen pro ten internetový marketing, ale také pro marketing v reálném světě, na ten klasický. A s dnešními možnostmi není skoro nic nemožné. Reklamní textil Promotextile je ideálním řešením pro vaše podnikání, pokud chcete využít veškerých reklamních ploch, http://autodeskclub.cz/clanek/4610-autodesk-inventor-11-modelovani-ploch/ které můžete v reálném světě najít. Čepice, mikiny, trička, všechno můžete u nás nechat potisknout logem vaší firmy. A proč vlastně reklamní textil používat?
on-line marketing napsaný na tabletu

  1. Skvělý dárek pro zaměstnance = ať už je to firemní propiska nebo tričko, každý má rád alespoň malý dárek, zvláště když práce sama o sobě je přínosná a člověka baví. Je to takové pěkné ocení všech zaměstnanců, ať už jsou takoví či makoví a zahřeje to každého u srdce.
  2. Ideální pro „roznášení jména firma“ = zaměstnanci či klienti mohou reklamní textil používat ve volném čase a přilákat na sebe pozornost ostatních, kteří si všimnou loga na tričku či mikině a zeptají se, co je to za firmu nebo co vlastně děláte. A to pak máte rázem nového zákazníka.
  3. Kvalita i levná cena = u nás seženete reklamní textil za bezkonkurenční ceny s tím, že naše služby jsou opravdu profesionální. Můžete se sami přesvědčit u mnoha spokojených klientů a zákazníků, kteří našich služeb využívají.
  4. 100 % bavlna u textilu = většina našeho textilu je vyráběna ze sto procent z vlny, což je naprosto přírodní materiál bez jakýchkoliv plastů či jiných nešvarů, takže se jedná o ekologický výrobek, který se hodí díky velice dobrým vlastnostem bavlny do každého počasí.

kreslené postavičky lidí na bílém podkladu
Pokud byste tak chtěli zvednout povědomí o vaší firmě, navýšit vaši reputaci či navýšit počet vašich vodítek z marketingu, tak jsou reklamní předměty jako tyto ideální. Zvláště pak, pokud je vaše logo extrémně chytlavé a pěkné a dobře se s ním pracuje, to se pak dělá reklama jedna báseň.

Back to Top