Každý se nejlépe baví, když je mezi lidmi, které má rád, se kterými je rád. Ta co takhle pro tyto lidi uspořádat společnou zábavu v podobě grilování a koktejlové party? Teď je na to ta správná roční doba, kdy takové akce můžeme s klidnou hlavou pořádat venku, což je úplně nejlepší.

velký koncert

Nejprve všechny obvoláme a domluvíme se, kolik osob přijde a kdo co přinese. Jeden totiž umí nejlepší nakládané maso na gril, další nejlepší přílohy k tomu, další grilovanou zeleninu a jiný umí skvěle míchat koktejly s vtipem a výbornou chutí, i neobvyklých otřelých kombinací.

Domluvíme tedy důležité věci, jako je kdo co vezme, kde se akce bude konat, kolik tam bude osob, kdo zajistí gril, kdo grilovací uhlí a kdo zábavu.

V ten správný den, když se všichni sejdou v dobré náladě a s chutí užít si nějaký čas s přáteli, musí vše probíhat hladce, proto bylo vhodné některé organizační věci domluvit předem, aby nedošlo k nějakým nedorozuměním a podobně.
nafouknuté balonky

Tím největším potěšením organizátora potom je, když se všichni tak dobře bavily a zábava se rozproudila tak, že o tom všichni ještě dlouho mluví a domlouvají další podobnou akci. Každý jistě sdílel fotky a videa z té zábavy a na další akci už se někteří hlásí sami ještě dříve, než se rozhodneme o její existenci a naplánování. Nejlepší akce bývají ty, co vzniknou tak nějak sami spontánně, bez velkého plánování, přes to bývají těmi nejlepšími.

Hlavní je užít si vše, co v životě děláme, protože nikdy nevíme, kdy to bude naposledy. Tak žijme zábavou a společností přátel, dokud to je možné, ne každý má takové štěstí a zdraví, aby se mohl takových kratochvil účastnit. Jako bonus budete mít na co vzpomínat a to se nedá ukradnout, ani předat zážitek někomu, to se musí prožít na vlastní kůži. Tak hurá, sbírat zážitky ze zábavy s přáteli, dokud můžete. Je jen na Vás, jak si užijete život.

Back to Top