RIDE WITH GPS

Vyznačuje se přehledným zpracováním pro každého uživatele. Má sice o něco míň funkcí než ostatní, ale to je pro mnohé lidi výhodou, jelikož se v ní snáze a rychleji orientují. Na tuto aplikaci můžeme přidat celou řadu externích senzorů. Další výhodou této aplikace je, že je zdarma, a tedy dostupná pro každého.

biker na kole

CRANK CYCLING COMPUTER

Je z kategorie starších cyklocomputerů a chybí jí schopnost navigování, což právě někteří z nás rádi slyší. Je přehledná a ideální pro zaznamenávání parametrů vaší jízdy, kde je možnost si nechat na obrazovce jen ty naměřené hodnoty o které máme v daný okamžik zájem. Je doporučována pro starší typy telefonů, které mají displeje s menší velikostí. Podpora se také dostává snímačům rychlosti a kadence. Pořídíte ji za pár korun.

smartphone v ruce

MOVE! BIKE COMPUTER

Jednoduché pojetí s omezeným výčtem funkcí. Vaši ujetou trasu přímo ukazuje na mapách společnosti Google. Pokud chcete, můžete si svou trasu díky tomu exportovat do gpx formátu, který umožní použití v jiných programech. Třeba ve vašem notebooku nebo stolním počítači. Součástí této aplikace je zobrazování grafů, které vyhodnocují profil rychlosti vaší jízdy za časovou jednotku. Na rozdíl od dvou předchozích zde není možnost podporování externích senzorů. Dostupná je ke stažení zdarma.

RUNTASTIC

Je udělána ve dvou verzích podle terénu, ve kterém hodláte jed, a to jako RUNTASTIC ROAD BIKE a RUNTASTIC MOUNTAIN BIKE. Jedná se o online službu, která umožňuje i využití jako aplikace do mobilu. Zřízením online profilu máte dokonalý přehled o svých aktivitách se všemi údaji, které chcete znát. Co se týče externích senzorů, je zde možnost jejich využití. Kompatibilita je dokonale zajištěna, protože společnost Runtastic dodává a vyrábí senzory, které přímo padnou na tuto aplikaci.

BIKE COMPUTER PRO

Zajímavý program umožňující široké využití včetně připojení externích senzorů. Je možné se s ním dostat až na úroveň, která odpovídá vybavení sportovců. Rovněž podporuje větší množství online map.

Back to Top