Chcete se lidem okolo líbit? Tak pozor, pokud jste to doposud neučinili, tak je právě ten nejvyšší čas, abyste začali intenzivně pracovat na vzhledu svého těla. Jaro je zde, a spolu s ním i postupně se zvyšující teploty. A to znamená jediné – příští půl rok budeme odkládat svršky a všichni moc dobře uvidí, jak na tom naše tělo je!
Takže pokud zrovna nyní nejste v té nejlepší kondici, tak věřte tomu, že v létě už se rozhodně před nikým neschováte. To, co nyní zakryje volnější slušivé triko a dlouhé kalhoty, v plavkové sezóně neobstojí. Proto začněte intenzivně cvičit, zdravě jíst a koukněte i na to, co se aktuálně nosí, abyste v příštích měsících nebyli za exota, ale naopak všemi obdivovaní!žena u bazénu, sluneční brýle
S příchodem teplého počasí většina lidí vyrazí na nákupy s cílem doplnit šatník pro teplé roční období tak, aby se líbili. Jenže jak už bylo řečeno, kvalitní, krásné a dobře padnoucí oblečení je jistě na místě, nicméně v létě nic neschová. V této části roku hraje prim také vaše postava a celkový vzhled. Proto pokud to není vašim pravidelným zvykem, pak je na místě začít o sebe alespoň nyní řádně pečovat.
A stejně tak jako oblečení, tak ani kvalitní mejkap nedokáže nemožné. Navíc, když chcete, aby na vás šaty i líčení pěkně vypadaly, musíte mít dobrý podkladový základ. A tím není nic jiného, než pěkná, atraktivní a především jednotná barva pokožky. Tak jako v jiných sezónách je to příjemný odstín světle až tmavě hnědé barvy.holka na dece, pláž, plavky
To se snad nikdy nezmění, a to ani v případě, kdy by módní trendy fandily bílé. Zkrátka, příjemná hnědá barva je krásná na pohled a všechno, co si obléknete, se na ní bude skvěle vyjímat. Studený tvaroh vám takový základ neposkytne. Takže pokud vám není dáno a své pokožce musíte trochu pomoci, vyrazte do spolehlivého solária v Brně, kde vám s řešením takového úkolu spolehlivě pomohou!

5/5 - (1 vote)
Back to Top