Podnikatelé, firmy, malí živnostníci nebo velké společnosti, krize může potkat každého z nás a každé odvětví. V některých případech prostě není jednoduché vyhnout se vysokým nákladům nebo dluhům. Potřebujete překlenout určité období? Jste v krizi, ale víte, že bude lépe? Půjčka je možná jediným řešením. Právě v těchto případech si firmy vybírají spíše hypotéky, jako je hypotéka bez doložení příjmů nebo americká hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/, u kterých nemusí vykazovat složitým způsobem příjmy, ani často nemusí mít čistý registr dlužníků, protože záznamy v registrech se dají tolerovat.

eura

V případě hypotéky totiž můžete ručit nemovitostí, což je pro mnohé podnikatele velká výhoda. Nemusí se trápit s vysokou úrokovou sazbou, přitom mohou peníze použít na cokoliv, co potřebují zrovna zaplatit. Dlouhá doba splatnosti je samozřejmostí, může se jednat až o 30 let. Díky delšímu splácení máte jistotu nízkých měsíčních splátek, které vás hned nezruinují. Navíc tyto hypotéky, u kterých se ručí nemovitostí, mají další výhody. Většinou totiž každá firma má nějakou nemovitost, kterou může dát do zástavy. Získat můžete až 70% z její hodnoty, záleží samozřejmě na místě výskytu, na ceně, hodnotě, stavu, bere se v potaz mnoho aspektů. Nemovitost se vždy odhaduje profesionálním znalcem, ale nemusíte se ničeho obávat, nebude to trvat půl roku, ale pouze jeden den.

podnikatel

Během jediného dne můžete mít vše vyřízené a to i v případě hypotéky, čili v případě, že ručíte nemovitostí. K vyřízení postačí pár základních dokumentů, předem nic neplatíte. Nevadí ani nízké daňové přiznání, ani záznam v registru, to vše se dá tolerovat. Podstatnou podmínkou je, abyste dokázali splácet a aktuálně provozovali firmu nebo podnikání. Nikdo si přece nemůže vzít půjčku na podnikání, se kterým již před pěti lety skončil. Peníze máte na svém účtu do druhého dne a můžete s nimi naložit podle libosti. Samozřejmě v případě podnikání, protože se bude jednat o podnikatelský úvěr, takže se peníze musí vynaložit do podnikání. Můžete s nimi zaplatit dluhy, exekuce, investice, náklady, vyplatit mzdy, zaplatit faktury, materiál, cokoliv, co zrovna potřebujete.

Back to Top