Razítka vznikly už před mnoha lety a jejich význam se dochoval do dnes. Na Světe existuje nespočet razítek a je jen na Vás, na co razítko potřebujete. V kanceláři ve většině případů slouží k oražení dokumentů, jako jsou dodací listy a další věci. Ve školách jsou razítka využívaná na závěrečné vysvědčení a na jiné věci. Pokud však chcete razítka na hraní pro děti, tak se bude jednat spíše o dřevěné razítka. Ať už si vyberete jakoukoliv volbu z těchto zmiňovaných, tak je najdete na jednom místě v Praze. Výroba razítek Praha 6, je Vám k dispozici a vytvoří Vám takové razítko, které si vymyslíte.

výroba (2)

Tato firma už vznikla před nějakou dobou a dříve se zabývala spíše vizitkami, než razítky, ovšem tomu je teď konec. Vizitky sice tato firma ještě vyrábí, ale primárně se zabývají o razítka. V jejich sortimentu najdete všechny razítka, na které si vzpomenete. Díky profesionálnímu přístupu a dlouholeté praxi, jsou jejich razítka kvalitní a také dlouho vydrží. Díky tomu, že svojí výrobu neustále vylepšovali, si můžete nyní udělat razítko na přání. Mezi jejich sortiment patří razítka Colop a Trodat, což je přelomová klasika do kanceláří. Mezi zvláštní typy razítek patří zaručeně razítka na keramiku, školní razítka, vícebarevná razítka, oborová razítka a mnoho dalšího.

výroba

Velmi oblíbená a kupovaná razítka jsou určitě razítka s hotovým textem, nebo razítka na počkání. Ovšem největší bum v poslední době zaznamenalo antibakteriální razítko, které má úspěch hlavně díky pandemii covidu, který je po celém Světě. Toto razítko je vyrobeno speciální technologií a neusazují se na něm bakterie ani viry. Díky tomu je oblíbené a věřte, že se Vám bude hodit i po tom, co pandemie skončí.

Pokud tedy razítko, tak jedině od této zmiňované firmy. Jejich razítka se vyrábějí i na počkání, a pokud na razítko spěcháte, tak jste na té správné adrese.

Back to Top