Vybrat si v dnešní době stavební firmu je velký oříšek a splést se určitě nestojí za to. Pokud jste v této nemilé době dosáhli na stavební pozemek a konečně jste vyřídili stavební povolení, tak jste určitě šťastlivec. V dnešní době udělat stavební povolení rychle, je skoro nemožné. Navíc jsou ceny stavebních pozemků neuvěřitelně předražený a jen málo kdo na ně dosáhne. Pokud už tuto etapu máte za sebou, tak Vám nezbývá nic jiného, než zvolit správnou stavební firmu. Tou je spolehlivě firma hbstavby, která je nejen kvalitní, ale také dodržuje to, co slíbila.

domy na klíč

Domy na klíč Vysočina https://www.hbstavby.com/na-klic/, je společnost, která Vám nabídne stavbu Vašeho rodinného domu. Tato firma už je na trhu spousty let a za tu dobu ví, jak postavit dům rychle a bez zbytečných prodlev. Jejich prioritou je spokojenost zákazníka a také férové a spolehlivé jednání. Jejich domy jsou ke zhlédnutí na jejich internetových stránkách a můžete si vybrat mezi domy na klíč, bungalovy, či patrové domy. Samozřejmostí je, že pro stavbu domu využívají pouze kvalitní materiál, se kterým si vědí rady a mají zkušenosti. Dům si od této firmy můžete nechat postavit od projektu až po předání klíčů a nemusíte tak do stavby vůbec zasahovat. Navíc, pokud zvolíte nízko energetické domy, tak budete mít úlevu na nákladech a moc neutratíte.

domy na klíč

Na internetových stránkách této stavební firmy, jsou k vidění všechny domy, která firma staví a také jejich cena. Ta je samozřejmě udávána včetně DPH a také základové desky. Cena je napsána za hrubou stavbu, či za dům na klíč a bude jen na Vás, jakou cestou se vydáte. K vidění jsou také plochy domů a to obestavěný prostor, výška hřebene, užitková plocha a také zastavěná plocha.

Pokud tedy hledáte stavení firmu, která Vás nepodrazí, tak zvolte tuto společnost. Nebudete litovat a Váš dům bude udělaný kvalitně a podle plánu.

Back to Top