Mnoho lidí si myslí, že s pohonem to nemá smysl. Možná nabýváte dojmu, že už vás jízda na kole nebude tolik bavit. Opak je pravdou, ještě více si ji užijete a ještě více si ji vychutnáte. Až vyjedete na kopec, můžete se nakonec rozhlédnout po krásné krajině. Projíždět se přes město, po vesnici či na horách. Díky elektrokolu si vychutnáte každý okamžik a to i v případě, že jste profesionál nebo pouhý začátečník.

Slečna s kolem zvedající nohu u domu

Dámská elektrokola ekobik.cz jsou přizpůsobené plynulé a pohodlné jízdě pro ženy všech věkových kategorií. Nestyďte se za to, že si chcete pořídit elektrokolo. Naopak v dnešní době, kdo jej nemá, tak pomaličku zaostává. To můžete sami posoudit, jakmile jedete v několikačlenném tandemu. Ostatní jsou na rovinkách třeba pomalejší, nebo když přišlápnou, tak jedou s vámi, ale do kopce jim to jede jedna radost a následně na vás musejí čekat. To už nikdy nemusíte zažít.
Každodenní jízda už nebude jenom vysílení se z posledních sil. Občasná vyjížďka už nebude jenom o tom, že se zadýcháte a zbytečně vystresujete své tělo velkým výkonem a tlakem. Konečně si jízdu vychutnáte a užijete plnými doušky.

Čím vás může potěšit a mile překvapit?


 1. Lehký rám
 2. Ženská konstrukce
 3. Dokonale přizpůsobený tvar rámu
 4. Velikost přizpůsobená výšce ženy
 5. Žádná zbytečně velká zátěž
 6. Jednoduché ovládání
 7. Středový pohon pro rychlou a plynulou jízdu
 8. Vysoký výkon pro dlouhotrvající efekt
 9. Přirozený pocit z jízdy
 10. Moderní design
 11. Kvalitní komponenty
 12. Nejnižší možné ceny
 13. Několik druhů: horské, trekkingové, městské, krosové, cestovní
 14. Různé funkce a příslušenství

Řízení červeného kola ve velké rychlosti

Pohodlná a příjemná jízda, ale i přesto jsme na kole stále fit

Všechny ženy si teď mohou oddychnout, protože i přesto, že se jedná o typ bicyklu s elektrickým pohonem, můžeme se stále těšit na pořádný zápřah a krásnou figuru. Jízda na kole bude pořád báječným odpočinkem, ale také pohodovou a plynulou jízdou, při které si zpevníte svaly a různé partie na svém těle. Pořád se při jízdě budete udržovat v kondici a to i přesto, že má elektrický pohon. Stále můžete hubnout a udržovat se fit, na tom se nic nemění. Jen si budete moci do kopce při chvilce oddychnout. S pohonem dosáhnete na vrcholy, o kterých se vám zatím ani nesnilo. Nedávali jste si velké cíle, protože jste tušili, že byste to nezvládli? V tom případě nyní můžete nasadit laťku pěkně vysoko. Otevřená krajina, kopce, vrcholky hor a zákeřné cyklistické trasy, to vše snadno překonáte.

Posted in: Nezařazené.
Back to Top