Neustále přemýšlíte nad půjčkou? Jenomže u každé se vám zdá, že moc přeplatíte? To je daň za to, že vám někdo poskytne své vlastní peníze. V případě banky se samozřejmě jedná o bankovní peníze, ale v případě nebankovních společností je dávají ze svých zdrojů, proto je jenom na nich, jaké si určí podmínky a přitom se právě tyto společnosti o své peníze daleko méně obávají, než je tomu v případě banky, která má jasně daná pravidla a různá omezení.

U nebankovních společností se můžete setkat s úrokovou sazbou standardně od 6,9% ročně. Navíc s tolerancí nižších příjmů a dokonce i registrů, takže nevadí ani drobné záznamy.

grafy

Jednoduché podmínky, které splní každý, přesně tak se dá popsat americká nebankovní hypotéka.

Navíc s opravdu nízkou úrokovou sazbou! Peníze se vyplácí kompletně všechny najednou a můžete s nimi naložit podle libosti.

S penězi naložíte podle toho, na co je potřebujete. Chcete získat ještě lepší úrokovou sazbu? Exkluzivní úrok již od 4% ročně můžete získat v případě, že máte čisté registry dlužníků. Pokud nemáte záznam, pak můžete získat tento nejnižší možný úrok. Navíc s fixací třeba na celou dobu splácení čili trvání úvěru. Pokud máte záznam a i přesto byste chtěli výhodné podmínky získat, tak stačí najít někoho blízkého z rodiny nebo přátel a požádat ho, aby s vámi vstoupil do smlouvy. V podstatě prokáže, že nemá záznam a vy tím pádem můžete získat opravdu nízký úrok. Zbytečně nepřeplatíte, takže spoustu peněz ušetříte. Je to tak jednoduché a navíc dostupné pro každého!

Vyřízení je velice rychlé a snadné. Všechno je srozumitelné, jakékoliv dotazy velice rádi vysvětlíme. Žádné schůzky, žádné dojíždění, všechno se dá vyřídit online nebo náš zástupce přijede za vámi pro podpis smlouvy. Nikam nemusíte!

podání rukou porada

Peníze máte na účtu do druhého dne nebo ještě ten samý den a to celou částku za vaši nemovitost. Získat totiž můžete hned 50 nebo až 70% z její hodnoty. Doba splatnosti jako běžně v každé bance, třeba až třicet let a podle toho se vypočítá měsíční splátka.

Back to Top