siluety, box

Rádi sportujete? Milujete boxování? Věnujete se mu na profesionální úrovni? Nebo s tím teprve chcete začít? Či máte rádi jenom tak procvičení po ránu? Pak je k tomu vhodné využít prostředky, které si můžete běžně pořídit i do vašeho domova, abyste neztráceli čas zbytečně nějakou cestou do posilovny nebo do fitness centra.

V dnešní době existuje mnoho různých pomůcek, které si můžete běžně pořídit domů a vytvořit si tak i doma krásné prostředí tělocvičny či posilovny.

K tomu slouží i volně stojící boxovací pytel, který může být výbornou pomůckou při trénincích, které si chcete vychutnat v pohodlí domova. Někteří z nás nemají tolik času, aby dojížděli denně do posilovny a využívali tak zde všech výhod a hlavně přístrojů, stojů a různého zařízení a vybavení tělocvičny či právě posilovny. Díky domácímu boxovacímu pytli budete mít skvěle procvičení i u vás doma. Stačí pár minut denně, kdy jej budete chtít využít a tento produkt má plnohodnotné využití .

činky, váha, míč, boty

Ušetříte čas, který byste strávili jízdou do posilovny nebo na tréninky.
Trénovat můžete klidně i doma a to jakkoliv dlouho.
Kvalitní pomůcka, kterou může v pohodlí domova využít naprosto každý.
Vhodné jak pro muže, tak i pro ženy.
Záruka kvalitního produktu.
Doma si můžete zacvičit naprosto kdykoliv budete chtít a kdykoli budete mít čas a náladu.

Pár konkrétních informací:

Boxovací pytel má dvě části. Skládá se z podstavce a pytle. Obě se jednoduše spojí a pevně drží. Pytel váží 16 kg. Do podstavce se vleze až 70kg písku. Jde tedy o slušnou váhu, aby se celkový produkt nepřevážil. Velice vhodný na kopání i bouchání, boxování. Vydrží pevné a silné údery. Navíc je plně univerzální, jenom si jej doma postavíte a nemusíte nic montovat, šroubovat, vrtat do zdi, takže se vám hodí opravdu kamkoliv, do domu, bytu, jakékoli místnosti. Vhodný pro skupinový trénink ale také pro jakékoliv potřeby jednotlivce.

muž, velká činka, vzpěrač

Posted in: Nezařazené.
Back to Top