A je Vám jasné, že Vaše znalosti a kvalitní přehled můžete ještě zdokonalit? Ne, není tím myšleno jenom získání podrobnějšího přehledu o všem, co se kde šustne. Je tím myšleno i získání finanční odměny za to, že umíte získané informace použít v praxi, a to ve hře fantasy extraliga!

Hokejová porada

Sázíte na výsledky vybraných zápasů? Pak jste takovým malým hráčem, který hraje s obrovskou sázkařskou kanceláří. A co kdybyste změnil instituci a hrál přímo proti ostatním hráčům? Že byste začal získávat finanční výhry mezi jednotlivci? A to by nebylo špatné. Proč byste neproměnil své dobré strategické úvahy v balík peněz? A to na portálu fantasy extraliga, když Vás hokej doslova pohltil?
Abyste se zapojil do hry více, než je nezbytné pro sázení ve Fortuně, nebo Tip sportu, potom byste musel důsledně sledovat mnoho podrobnějších informací, které se objeví v tisku, ale ve fantasy extralize!

Hokejový puk

Určete si body své strategie.
1. Sami nejlépe víte, že v hokeji je základem úspěchu gólman. Ten jistí své spoluhráče, zvláště v momentech, kdy se obrana nedokáže včas vrátit z drtivé ofenzívy. Chybička se může vloudit, a proto musí v brance stát skutečně výtečný hokejista, který za sebe nepustí ani mouchu!
2. Sestavením jednotlivých formací na ledě můžete získat také cenné body, pokud budete rozumní, nenecháte hrát jen hokejové hvězdy. Každý hokejista je přece jen individualita na ledě a má svou vymezenou roli. Vzpomeňte na Jágra, který měl dávat jen góly a o nic víc se nestarat. Ale také na litvínovského obránce Šlégra s přezdívkou Guma, který odháněl a zneškodňoval hráče, kteří by útoku chtěli zabránit!
3. A rozhodně sledujte i dění mimo led. Počet odehraných zápasů, zranění, přestupy hráčů, změny sestav, apod. I změna trenérů dokáže ovlivnit způsob hry na ledě.
Ale to vlastně musíte sledovat i tak. Abyste byl úspěšným sázkařem. Zkombinujte informace získané prostřednictvím nejrůznějších médií i s těmi, které Vám poskytne fantasy extraliga, a uvidíte, jak Vám hra skvěle půjde.

Back to Top