Už zanedlouho odstartuje plesová sezona, což pro nás, ženy, které milují společnost a módu, znamená jenom jednu věc: šaty, boty a společenské kabelky a psaníčka jsou opět v kurzu a my jako každý rok potřebujeme nové. Proč? Protože ty, o jsme si koupily loni, už jsou z kurzu. A my se samo sebou chceme pochlubit něčím novým a výjimečným. Statně, není to ani tak, že bychom kabelku, kterou si pořídíme na ples, nenosily nikam jinam – chodíme přece na rande a na společenské večírky, kde je nutné udržovat nedílné dekorum, které je součástí všech snobských akcí, které tolik milujeme.
kabelka louis vuitton.jpg

A proč je milujeme?

Protože se můžeme pochlubit novými modely bot a šatů, a samozřejmě si konečně můžeme na sebe vzít to nejlepší, co náš šatník nabízí. Nádherné róby nebo naopak provokativní minišaty, můžeme předvést oblíbené boty a vznešenou chůzi na podpatcích, která nám dodává sebevědomí a muže tolik rajcuje. A v neposlední řadě se můžeme pochlubit kabelkami a psaníčky, neoblíbenější dámskou vášní.
Momentálně jsou in:
Velké kabelky ke společenským šatům
Kabelky s Pop-artovými potisky
Psaníčka jsou teď cool k urban stylu a odřeným kalhotám, no věřily byste tomu?!
Letí kůře v pískových odstínech, zapomeňte na obyčejnou černou!
Bílá je vždycky in, ať už do práce nebo na ples – pořiďte si bílé psaníčko, neprohloupíte
Barevné minikabelky s řetízkem už se nosí i na rande a do klubu, jsou ideálním pomocníkem proti zlodějům
červená malá kabelka.jpg

A jaké teď letí?

Je jasné, že tón v toto ohledu udává móda, která se k nám dere ze západu. Američtí návrháři jsou zkrátka top a my je následujeme v jejich výstřelcích. Nejvíc se to projevuje na hvězdách Hollywoodu, které vždy vědí, jak se správně obléknout a čím se pochlubit na červeném koberci.

Back to Top