Většina lidí se čas od času dostane do situace, kdy nevyjde s výplatou a potřebuje menší finanční částky. Rychlým řešením bývá často nevýhodná půjčka od banky. Pokud si ovšem myslíte, že opakované zadlužení není řešení, můžete se poohlédnout po nějakém jiném přivýdělku.
kalkulačka v mobilu
1. Pokud často nakupujete na internetu, můžete si nechat vrátit část peněz. Na české scéně se jedná o portály PlnaPenezenka.cz nebo Tipli.cz. Stačí se vám na těchto stránkách zaregistrovat a poté si tam už jen vybírat obchody, na kterých hodláte nakupovat. Musíte se samozřejmě hlídat, abyste si nenakoupili víc, než chtěli, a nakonec neutratili mnohem víc peněz, než jste měli původně v plánu.
2. Nějaké české společnosti zabývající se průzkumem trhu vám platí za to, že se zúčastňujete jejich výzkumných dotazníků a vyplňujete je. Za takový vyplněný dotazník vás čeká odměna od deseti do třiceti korun a každý den vám může přijít několik průzkumů.
3. Podívejte se doma po starých věcech a zvažte jejich prodej. Existuje mnoho stránek a mobilních aplikací, kde můžete prodat své staré věci za nějakou částku a často si tak vydělat nějaký ten přivýdělek.
4. To stejné platí o starých nepoužívaných mobilních zařízeních a jiných spotřebičů. Prodejte starý mobilní telefon, tablet nebo i počítač.
5. Můžete také vyzkoušet sběr železa nebo papíru. Pokud máte zahradu plnou krámů, nebo vám chodí hodně letáků, odnášejte tyto věci do sběrů a vydělejte si pár stovek korun
mince a bankovky
6. Některé společnosti, které se zabývají psaním článků nabízejí brigády za to, že tyto články budete psát jako jejich zaměstnanec. Ceny za jeden článek se pohybují okolo třiceti korun.
7. Pokud vám baví fotografování a máte dobrý fotoaparát, můžete fotit zajímavé fotografie a poté je prodávat do fotografických bank.
8. Založte si internetovou stránku, která bude nějak zajímavá, umístěte tam reklamy a s počtem návštěvníků se bude přímo úměrně zvedat výdělek.

Posted in: Nezařazené.
Back to Top